+90 (368) 260 04 34

Kargo Bilgileri

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek? 

Siparişiniz Ups kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.


Siparişim ne zaman tarafıma teslim edilir?

www.ayaktaguzel.com'den verdiğiniz siparişler en hızlı şekilde hazırlanarak size ulaştırılacaktır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 2-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Herhangi bir yaşanabilecek problemden dolayı, Yılbaşı, bayram, özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.


Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi takip edebilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sitenin sağ üst kısmında bulunan ''üye girişi'' linkinden sisteme giriş yaptıktan sonra hemen yan tarafında bulunan ''hesabım'' menüsüne girerek ''siparişlerim'' Linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde bu durum sipariş üzerine işlenmektedir.


Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir.


 Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.


Sipariş verdikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Güvenlik nedeniyle banka onayını almış bir siparişin teslimat adresinin değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer onaylanmış bir sipariş ise, siparişinizi iptal edip yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.


Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

"Siparişlerim" menüsüne giderek sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 7 iş gününü geçtiyse, 0368 260 0434  no'lu telefondan müşteri ilişkileri yetkililerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 


Kargo firması verilen adreste bana ulaşamadığı taktirde ne olur? 

Siparişinizin kargoya verildiğine dair bilgi e-postasını aldıktan sonra, kargonuzun hareketlerini görüntüleyebilir, teslimi hakkında Ups kargodan bilgi alabilirsiniz. Kargo firması siparişinizi size teslim edebilmek için belirtmiş olduğunuz adrese iki uğrama yapacaktır. Şayet bu iki uğramada teslimatı size yapamaz ise gönderimiz tarafımıza geri iade edilecektir.


Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu?

www.ayaktaguzel.com 'den tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz. Adalar bölgesine teslimat yapılamamaktadır.


Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.